Senaste resultat

Kongeparken Håndball Cup 2022 börjar
Slut
19/5
20/5
21/5
22/5

Finals

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
22055702 sön 22/05 16:00 sön 22/05 Finaler (B+C) G13 A-sluttspill Final Sandnes 15 - 16 Stavanger 2    
22050112 sön 22/05 15:24 sön 22/05 Stavanger idrettshall A G13 B-sluttspill Final Sola 15 - 20 Eidsvåg  
22055703 sön 22/05 17:00 sön 22/05 Finaler (B+C) J13 A-sluttspill Final Sola 1 5 - 13 Havørn    
22050113 sön 22/05 16:01 sön 22/05 Stavanger idrettshall A J13 B-sluttspill Final Stord 1 10 - 12 Bogafjell 1  
22055701 sön 22/05 15:00 sön 22/05 Finaler (B+C) J14 A-sluttspill Final Stavanger 14 - 11 KFUM 2    
22050412 sön 22/05 15:24 sön 22/05 Stavanger idrettshall D J14 B-sluttspill Final Tasta 21 - 14 Randaberg  
22055700 sön 22/05 14:00 sön 22/05 Finaler (B+C) J15 A-sluttspill Final Stavanger 1 13 - 7 Sunde    
22050105 sön 22/05 11:05 sön 22/05 Stavanger idrettshall A J15 B-sluttspill Final Frøyland 11 - 9 Stavanger 2  
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
22050414 sön 22/05 16:28 sön 22/05 Stavanger idrettshall D J11 Grp I Sunde Färdig Hinna 3    
22050413 sön 22/05 16:01 sön 22/05 Stavanger idrettshall D J11 Grp F Sandnes 2 Färdig Hundvåg 2    
22050111 sön 22/05 14:47 sön 22/05 Stavanger idrettshall A J13 B-sluttspill Semifinal Bogafjell 1 13 - 4 Hundvåg 2  
22050411 sön 22/05 14:47 sön 22/05 Stavanger idrettshall D J13 B-sluttspill Semifinal Stord 1 11 - 6 Flekkefjord  
22050110 sön 22/05 14:10 sön 22/05 Stavanger idrettshall A J13 A-sluttspill Semifinal Havørn 22 - 13 Hana/Austrått  
22050410 sön 22/05 14:10 sön 22/05 Stavanger idrettshall D J13 A-sluttspill Semifinal Sola 1 14 - 7 Stavanger 2  
22050109 sön 22/05 13:33 sön 22/05 Stavanger idrettshall A G13 A-sluttspill Semifinal Sandnes 20 - 9 Austrått  
22050409 sön 22/05 13:33 sön 22/05 Stavanger idrettshall D G13 A-sluttspill Semifinal Hundvåg 1 11 - 21 Stavanger 2  
22050108 sön 22/05 12:56 sön 22/05 Stavanger idrettshall A G13 B-sluttspill Semifinal Flaktveit 13 - 19 Sola  
22050408 sön 22/05 12:56 sön 22/05 Stavanger idrettshall D G13 B-sluttspill Semifinal Eidsvåg 11 - 10 Bergen  
22050608 sön 22/05 12:26 sön 22/05 Vikinghallen J13 B-sluttspill 1/4 Final Stord 1 10 - 5 Brodd  
22050708 sön 22/05 12:26 sön 22/05 Ynglingehallen J13 B-sluttspill 1/4 Final Frøyland 10 - 16 Bogafjell 1  
22050107 sön 22/05 12:19 sön 22/05 Stavanger idrettshall A J13 A-sluttspill 1/4 Final Sola 1 24 - 12 Sunde  
22050207 sön 22/05 12:19 sön 22/05 Stavanger idrettshall B J13 A-sluttspill 1/4 Final KFUM J2008 Hvit 8 - 9 Stavanger 2  
22050307 sön 22/05 12:19 sön 22/05 Stavanger idrettshall C J13 A-sluttspill 1/4 Final Tasta 8 - 13 Havørn  
22050407 sön 22/05 12:19 sön 22/05 Stavanger idrettshall D J13 A-sluttspill 1/4 Final Hana/Austrått 20 - 14 Mastra  
22050607 sön 22/05 11:49 sön 22/05 Vikinghallen J13 B-sluttspill 1/4 Final Flekkefjord 5 - 0 Lindås 1  
22050707 sön 22/05 11:49 sön 22/05 Ynglingehallen J13 B-sluttspill 1/4 Final Hundvåg 2 11 - 7 Holum  
22050106 sön 22/05 11:42 sön 22/05 Stavanger idrettshall A G13 A-sluttspill 1/4 Final Stavanger 1 15 - 16 Austrått  
22050206 sön 22/05 11:42 sön 22/05 Stavanger idrettshall B J14 A-sluttspill Semifinal Stavanger 13 - 11 KFUM 1  
22050306 sön 22/05 11:42 sön 22/05 Stavanger idrettshall C J14 A-sluttspill Semifinal Hana 1 11 - 20 KFUM 2  
22050406 sön 22/05 11:42 sön 22/05 Stavanger idrettshall D G13 A-sluttspill 1/4 Final Stavanger 2 21 - 8 Nærbø  
22050606 sön 22/05 11:22 sön 22/05 Vikinghallen G12 Grp D Kringlebotn/Sædalen 2 Färdig Austrått  
22050706 sön 22/05 11:22 sön 22/05 Ynglingehallen G12 Grp C Havdur Färdig Viking 2  
22050205 sön 22/05 11:05 sön 22/05 Stavanger idrettshall B J15 A-sluttspill Semifinal Stavanger 1 12 - 11 Hundvåg 2  
22050305 sön 22/05 11:05 sön 22/05 Stavanger idrettshall C J15 A-sluttspill Semifinal Sunde 10 - 9 Hundvåg 1  
22050405 sön 22/05 11:05 sön 22/05 Stavanger idrettshall D J14 B-sluttspill Semifinal Tasta 13 - 7 Sunde Team 2007  
22050605 sön 22/05 10:55 sön 22/05 Vikinghallen G12 Grp E Il Express Färdig Kringlebotn/Sædalen 1  
22050705 sön 22/05 10:55 sön 22/05 Ynglingehallen G12 Grp D Flint Hvit Färdig Sola  
22050104 sön 22/05 10:28 sön 22/05 Stavanger idrettshall A G13 B-sluttspill 1/4 Final Sola 15 - 14 Havørn  
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public